Acasă Actualitate Marian Vanghelie a fost trimis în judecată de DNA. Acuzații din perioada...

Marian Vanghelie a fost trimis în judecată de DNA. Acuzații din perioada pandemiei

0




Marian Vanghelie ajunge în fața magistraților, după ce a fost trimis în judecată de DNA. Fostul edil al Sectorului 5 este acuzat de fapte de corupție privind achiziții publice.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .