Acasă Sport Decizie istorică în Superligă: Suporterii nu vor mai avea voie să mănânce...

Decizie istorică în Superligă: Suporterii nu vor mai avea voie să mănânce semințe pe un mare stadion

0




FC Botoşani a anunţat, vineri, că începând din acest weekend consumul de seminţe în incinta stadionului Municipal este interzis.Decizia a fost luată în conformitate cu HCL nr. 559/20.12.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .