Acasă Sănătate Conferința 'Da pentru Viață!': Medici și studenți din Timișoara promovează donarea de...

Conferința 'Da pentru Viață!': Medici și studenți din Timișoara promovează donarea de organe

0




Medici, studenţi şi reprezentaţi ai unor instituţii sanitare au discutat, la Timişoara, despre donarea de organe în cadrul conferinţei "Da pentru Viaţă! Donarea de organe, o a doua şansă la viaţă", parte a campaniei naţionale "Cadoul Vieţ…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .