Un accident rutier a avut loc în orașul Bistrița, chiar în apropiere de Primăria Bistrița. Un autovehicul, la volanul căruia s-ar fi aflat fostul ministru al Energiei, Bogdan Ivan, a intrat în coliziune cu un autobuz care circula pe Linia Verde.
Bogdan Ivan, accident auto în orașul Bistrița
Conform jurnaliștilor de la Bistrițeanul, Bogdan Ivan s-ar fi aflat alături de soția lui în mașină, dar amândoi au scăpat fără a avea probleme de sănătate.
Din primele informații se pare că autovehiculul condus de Bogdan Ivan a intrat în coliziune cu un mijloc de transport în comun, care circula regulamentar pe Linia Verde.
Din imagini se vede că autovehiculul fostului ministru a suferit avarii serioase și a fost nevoie de o platformă pentru a putea fi mișcat de la fața locului.







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .