Acasă Actualitate VIDEO Un bărbat a fost spulberat de o mașină, care avea viteză...

VIDEO Un bărbat a fost spulberat de o mașină, care avea viteză foarte mare: Șoferul ar fi fugit de la locul accidentului

0



Un bărbat de 45 de ani a murit, în noaptea de duminică spre luni, după ce a fost accidentat de o mașină, pe Șoseaua Mangaliei, din Constanța, informează Mediafax.

Din primele informații se pare că șoferul, care conducea o Dacia Logan, avea viteză foarte mare și a fugit de la locul accidentului.

Potrivit ISU Constanța, accidentul s-a produs în jurul orei 2.10, în Constanța, pe Șoseaua Mangaliei, la Supeco.

Au intervenit SMURD C și SMURD B2 Port.

Din păcate, din cauza rănilor suferite, victima, un bărbat de 45 de ani, a fost declarată decedată de medicul echipajului SMURD C.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .