Acasă Actualitate Un bărbat din Bistriţa şi-a pierdut viaţa după ce a fost lovit...

Un bărbat din Bistriţa şi-a pierdut viaţa după ce a fost lovit de un arbore tăiat

0




Un bărbat de 32 de ani din Bistriţa şi-a pierdut viaţa, sâmbătă, după ce a fost lovit de un arbore tăiat, pe raza localităţii Dumbrăveni, potrivit Inspectoratului de Poliţie Judeţean (IPJ) Bistriţa-Năsăud, conform Agerpres.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .