Clubul Sepsi Sfântu Gheorghe a anuţat, sâmbătă, că s-a despărţit de mijlocaşul japonez Mino Sota, scrie news.ro.Mino Sota a evoluat în 35 de meciuri oficiale în tricoul echipei Sepsi.El era legitimat la Sfântu Gheorghe din vara anului 2024.
Citește mai departe…







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .