Acasă Politică Oana Gheorghiu, mesaj după căderea Guvernului Bolojan: „Am aprins lumina. Acesta este...

Oana Gheorghiu, mesaj după căderea Guvernului Bolojan: „Am aprins lumina. Acesta este doar începutul”

0




Vicepremierul Oana Gheorghiu afirmă, după adoptarea moțiunii de cenzură împotriva Guvernului Bolojan, că Executivul a început o luptă pentru „decăpușarea companiilor publice”, eliminarea privilegiilor, digitalizare și debirocratizare.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .