Acasă Actualitate O nouă epidemie dă bătăi de cap autorităților de la Budapesta –...

O nouă epidemie dă bătăi de cap autorităților de la Budapesta – Ungaria apelează la armată

0




Ungaria a desfăşurat soldaţi şi a iniţiat noi măsuri de dezinfecţie pentru a ajuta la stăpânirea focarelor de febră aftoasă într-o zonă din partea de nord-vest a ţării, la graniţa cu Slovacia şi Austria, a declarat miercuri ministrul ungar al agriculturii, potrivit Reuters.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .