Acasă Actualitate Mobilizare de urgență după ce o mașină a intrat într-o conductă de...

Mobilizare de urgență după ce o mașină a intrat într-o conductă de gaz

0




Pompierii din Drobeta Turnu Severin au fost mobilizați de urgență sâmbătă seară după ce un autoturism a avariat o conductă de gaze

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .