Trei jucătoare române de tenis, Miriam Bulgaru, Bianca Bărbulescu şi Eva Ionescu, s-au calificat, miercuri, în optimile de finală ale turneului ITF de la Bistriţa (W50), dotat cu premii totale de 40.000 de dolari, potrivit Agerpres.
Citește mai departe…







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .