Acasă Sănătate Ministrul Sănătății și-a pus mâinile în cap când a văzut raportul de...

Ministrul Sănătății și-a pus mâinile în cap când a văzut raportul de la Spitalul Floreasca: Era să cad de pe scaun!

0




Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a reacționat dur după ce a primit raportul privind Centrul de Mari Arși de la Spitalul Floreasca.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .