Acasă Sport Hakim Abdallah pleacă de la Dinamo după două sezoane

Hakim Abdallah pleacă de la Dinamo după două sezoane

0




Clubul Dinamo a anunţat, vineri, despărţirea de fotbalistul Hakim Abdallah, informează news.ro.“Clubul nostru a ajuns la un acord pentru încetarea raporturilor contractuale pe cale amiabilă cu Hakim Abdallah”, a precizat FC Dinamo.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .