Acasă Politică George Simion, mesaj pentru 'sistemul' despre care spune că 'tremură': Noi nu...

George Simion, mesaj pentru 'sistemul' despre care spune că 'tremură': Noi nu ne temem. Vom câștiga!

0




„Sistemul se teme. E pentru prima oară când tremură. Pregătesc audieri, intimidări, arestări. Noi nu ne temem. Vom câștiga!” –  a postat liderul AUR, George Simion, pe profilul personal de Facebook.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .