Acasă Sănătate De ce să mănânci mai puțin după 50 de ani e o...

De ce să mănânci mai puțin după 50 de ani e o greșeală, potrivit unei farmaciste

0




Obiceiurile zilnice determină starea pielii după 50 de ani mai mult decât orice cremă sau tratament, iar farmacista și specialista în îngrijirea pielii Helena Rodero este categorică: dietele restrictive și lipsa mișcării sunt principalii dușmani ai t…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .