Conducerea Spitalului Judeţean de Urgenţă (SJU) Buzău a anunţat că, până în luna octombrie, nu vor mai putea fi acordate consultaţii în ambulatoriul de Oncologie, după ce singurul medic angajat a luat decizia de a se retrage, pentru a funcţiona în mediul privat.
Citește mai departe…







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .