Acasă Sănătate Criză la Oncologie în Buzău: Singurul medic din ambulatoriu a plecat, pacienții...

Criză la Oncologie în Buzău: Singurul medic din ambulatoriu a plecat, pacienții așteaptă până în octombrie

0




Conducerea Spitalului Judeţean de Urgenţă (SJU) Buzău a anunţat că, până în luna octombrie, nu vor mai putea fi acordate consultaţii în ambulatoriul de Oncologie, după ce singurul medic angajat a luat decizia de a se retrage, pentru a funcţiona în mediul privat.
Citește mai departe…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .