Acasă Actualitate Contrabandă cu metal prețios: 15 kg de argint găsite într-un microbuz venit...

Contrabandă cu metal prețios: 15 kg de argint găsite într-un microbuz venit din Ucraina

0




Poliţiştii români de frontieră au descoperit peste 15 kilograme de argint, sub formă de granule, în maşina unui cetăţean ucrainean care s-a prezentat la intrarea în ţară la punctul de trece a frontierei Halmeu şi care se îndrepta către Cehia, conform…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .