
Un articol de presă ne anunță, pe un ton dramatic, că Metrorex a alocat 68 de milioane de lei pentru „bonusurile angajaților”, exact cât Hidroelectrica. Comparația sună spectaculos, dar are o singură problemă: nu este conformă cu realitatea.
Acasă Economie „Bonusuri cât la Hidroelectrica” la Metrorex? Falsul care alimentează campania împotriva angajaților...






This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .