Acasă Economie Angajații din România au ajuns la capătul puterilor: motivele pentru care o...

Angajații din România au ajuns la capătul puterilor: motivele pentru care o treime dintre aceștia vor să demisioneze

0




Românii sunt epuizați: volumul de muncă a crescut, dar puterea de cumpărare a scăzut. Conform studiului MKOR 2026, moralul e la un nivel minim istoric, determinând 1 din 3 angajați să plănuiască plecarea de la actualul loc de muncă în curând.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .