Acasă Sănătate Șase vieți salvate după o prelevare de organe realizată la Spitalul Județean...

Șase vieți salvate după o prelevare de organe realizată la Spitalul Județean din Bistrița

0




Şase vieţi vor fi salvate în urma unei prelevări de organe care a fost efectuată la Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă (SCJU) Bistriţa, de la doi pacienţi aflaţi în moarte cerebrală, a transmis, miercuri, unitatea medicală."La Spitalul Clinic Ju…

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .