Acasă Sport Imagini greu de privit la Voluntar. Țoți și-au pus mâinile în cap...

Imagini greu de privit la Voluntar. Țoți și-au pus mâinile în cap și au început să țipe. Ambulanța, împinsă de fotbaliști

0




La meciul FC Voluntari – FC Bihor 2-1, din etapa a șaptea de play-off în Liga 2, au avut loc scene cumplite. Alexandru Gîț a fost scos cu ambulanța de pe teren.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .