
Creşterea tarifelor la transportul cu metroul bucureştean a fost convenită de Guvernul Bolojan, în condiţiile în care compensaţia alocată de Ministerul de Finanţe pentru Metrorex este la nivelul de 65% din necesar, iar restul urma să se acopere şi din scumpirea călătoriilor, transmite, joi, Unitatea Sindicatul Liber Metrou (USLM)






This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .