Acasă Actualitate Incident la metroul din București: panică printre călători după ce un vagon...

Incident la metroul din București: panică printre călători după ce un vagon s-a umplut de fum

0



Un Incident s-a produs, luni dimineață, în stația de metrou Eroii Revoluției, de pe Magistrala 2 Tudor Arghezi-Pipera. Un vagon s-a umplut de fum, iar călătorii s-au autoevacuat.

Oamenii s-au autoevacuat la stația Eroii Revoluției

Potrivit Antena 3, mai mulți călători s-au speriat după ce vagonul s-a umplut de fum. Oamenii s-au autoevacuat la stația Eroii Revoluției de pe Magistrala 2 Tudor Arghezi-Pipera.

Incidentul s-ar fi produs în urma unei defecțiuni la frâne

Pe peron s-a creat îmbulzealămai ales că aceștia nu au știut ce se întâmplă.

Incidentul s-ar fi produs în urma unei defecțiuni la frâne.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .