Perechea Patrick Berbece & Andreea Sturzinschi a obţinut medalia de bronz la Campionatul European de 10 Dansuri Under 21, desfăşurat la Cambrils.
Competiţia a reunit cei mai valoroşi tineri dansatori ai Europei, iar sportivii români au impresionat prin eleganţă, precizie tehnică şi expresivitate, reuşind o clasare pe podium care confirmă nivelul înalt al dansului sportiv din România, notează Agenţia Naţională pentru Sport, potrivit news.ro.







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .