Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobete, anunţă că autorităţile din România plănuiesc realizarea a cel puţin şase centre dedicate tratării persoanelor cu dependenţe şi finanţate din fonduri externe.
Acasă Sănătate Alexandru Rogobete anunţă construirea a patru centre dedicate tratării persoanelor cu dependenţe...







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .