Acasă Sănătate Alexandru Rogobete anunţă construirea a patru centre dedicate tratării persoanelor cu dependenţe...

Alexandru Rogobete anunţă construirea a patru centre dedicate tratării persoanelor cu dependenţe şi finanţate din fonduri externe

0




Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rogobete, anunţă că autorităţile din România plănuiesc realizarea a cel puţin şase centre dedicate tratării persoanelor cu dependenţe şi finanţate din fonduri externe.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .