Acasă Sport David Beckham își dorește ca Lionel Messi să se mute la Miami...

David Beckham își dorește ca Lionel Messi să se mute la Miami după retragere

0



Proprietarul grupării Inter Miami, David Beckham, şi-ar dori ca Lionel Messi să locuiască la Miami după retragerea din activitate, scrie news.ro.

Cu ocazia sărbătorilor pentru titlul câştigat de Inter Miami, David Beckham, proprietarul francizei americane, s-a exprimat cu privire la viitorul lui Lionel Messi după încheierea carierei sale.

„Mi-ar plăcea ca Messi să locuiască în Miami după retragere”, a declarat fostul jucător al PSG. „Dar Leo mi-a spus că visează doar la o viaţă lângă Camp Nou. Niciun jucător nu iubeşte Barcelona atât de mult ca el. Se poate vedea logo-ul Barça tatuat pe piciorul său”, a spus Beckham.

Echipa americană Inter Miami a câştigat sâmbătă primul titlu de campioană din istorie, după ce

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .