Acasă Sport Superliga: FC Argeş a învins Oţelul, scor 2-0

Superliga: FC Argeş a învins Oţelul, scor 2-0

0



Formaţia FC Argeş a învins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Oţelul Galaţi, în etapa a şasea a Superligii, conform news.ro.

Golurile au fost marcate de Matos (62-penalti) şi Sierra (65).

FC Argeş: Lazar – Oancea, Tudose, Sadriu, Briceag – Rădescu (Orozco – 89), Sierra, Blagaic (Raţă – 71) – Caio (Pîrvu – 88), Matos (Moldoveanu – 75), Bettaieb. Antrenor: Bogdan Andone

Oţelul: Dur-Bozoancă (Popescu – 53)- Zhelev, Zivulic, Ne Lopes, Kazu (Andrezinho – 63) – Lameira, J. Paulo, Ciobanu (Rus – 87)- Patrick, Paulinho, Bană (Neicu – 86). Antrenor: Laszlo Balint

Cartonaşe galbene: Briceag (79) / Kazu (34), Zhelev (79)

Arbitri: Horia Mladinovici – Cosmin Vătămanu, Mihăiţă Necula – Cristian Moldoveanu

Camera VAR: Iulian Dima, Cristina Mariana Trandafir

Observatori: Cristina Babadac, Imilian Şerbănică

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .