Acasă Actualitate Un copil de 2 ani a murit după ce a fost accidentat...

Un copil de 2 ani a murit după ce a fost accidentat de tatăl său la Bistrița

0



Sâmbătă, un copil de doi ani și-a pierdut viața după ce a fost accidentat de tatăl său în timp ce acesta manevra un autoturism, anunță IPJ Bistrița Năsăud, informează Mediafax.

La fața locului au intervenit polițiștii Compartimentului Rutier Sângeorz-Băi.

Autoritățile au susținut că bărbatul, în vârstă de 38 de ani și-a accidentat accidental copilul de 2 ani în timp ce manevra un autoturism.

În ciuda intervenției echipelor medicale, copilul a fost declarat decedat la fața locului.

Tatăl a fost testat negativ cu etilotestul.

Polițiștii continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate circumstanțele tragediei.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .