Trei cetăţeni ucraineni care au trecut graniţa în România prin Munţii Maramureşului, la peste 1.900 de metri altitudine, cerând apoi ajutorul autorităţilor române, au fost recuperaţi de salvamontişti şi poliţiştii de frontieră, în noaptea de sâmbătă spre duminică, a
Citește mai departe…







This site uses Titan Security to reduce spam. Learn how your comment data is processed .